200 Lars Bernström -92 stilleben Akryl. M25 (5)

203a_8dc7406d4e786cb_med.jpeg
  • 203a_8dc7406d4e786cb_sm.jpeg
  • 203b_8dc7406d588c843_sm.jpeg
  • 203c_8dc7406d61749cf_sm.jpeg
  • 203d_8dc7406d6965aa8_sm.jpeg
  • 203e_8dc7406d72f2aed_sm.jpeg
  • 203f_8dc7406d7b177bc_sm.jpeg

Är signerad och daterad se bilder.

  • Skick:brukssliten
  • Storlek:LB 30,5x37,5cm

Slagavgift (inkl. moms)20 SEK
*Följerätt tillkommer