2024-09-22 Webauktion Tandsbyn Jämtland

VW Passat V6 4-Motion, Clark truck, Cyklar, Märklin Lok, räls, gjutjärn, bokmärken, klippdockor, Pallar, Jämtälgar silver mm

Flera objekt tillkommer till & med 2024-09-20

Visningstid Lördag 21/9 kl 09:00-10:00

Extra öppet för utlämning av varor V39.

Måndag - Torsdag 10:00-17.30

Fredag 08.00-16.00

Övriga tider se https://www.jamtloppan.se/sv-SE/oppettider(Kontakt/öppettider).

2024-09-22 Webauktion Tandsbyn Jämtland
Avslutad
Märklin 3000 Tenderlok 39 006 med originalkartong. A1
1
Märklin 3000 Tenderlok 39 006 med originalkartong. A1
Slutpris320 SEK
Avslutad
Fotogenlampa gul. C1
3
Fotogenlampa gul. C1
Slutpris280 SEK
Avslutad
Timmersax. D2
4
Timmersax. D2
Slutpris110 SEK
Avslutad
Glasskål på fot. G24/
5
Glasskål på fot. G24/
Slutpris30 SEK
Avslutad
Hålbom och Rasspe toppstång. D3
7
Hålbom och Rasspe toppstång. D3
Slutpris130 SEK
Avslutad
4st General Electric kompaktlysrör 38W. D4
8
4st General Electric kompaktlysrör 38W. D4
SlutprisInga bud
Avslutad
Frosts kniv. M6
9
Frosts kniv. M6
Slutpris50 SEK
Avslutad
Skrin/kista i ek med beninlägg. B5
10
Skrin/kista i ek med beninlägg. B5
Slutpris650 SEK
Avslutad
Ole Einar Bjørndalen autograf 70,5x47,5cm. M7
11
Ole Einar Bjørndalen autograf 70,5x47,5cm. M7
Slutpris90 SEK
Avslutad
Signerad teckning krita (stad/hus) 66,5x80,5cm. M8
12
Signerad teckning krita (stad/hus) 66,5x80,5cm. M8
Slutpris60 SEK
Avslutad
Oval spegel. M11
13
Oval spegel. M11
Slutpris50 SEK
Avslutad
Paul Sahlin 1980 bonad 137x42cm. M12
14
Paul Sahlin 1980 bonad 137x42cm. M12
Slutpris70 SEK
Avslutad
Märklin 3001 Rangerlok E63 09 med originalkartong. A2
15
Märklin 3001 Rangerlok E63 09 med originalkartong. A2
Slutpris360 SEK
Avslutad
Kockums lavemangskanna. D5
16
Kockums lavemangskanna. D5
Slutpris160 SEK
Avslutad
Takfotogenlampa. B1
6
Takfotogenlampa. B1
Slutpris600 SEK
Avslutad
Olja på duk signerad (hus och bergstoppar) 74,5x60,5cm. M13
17
Olja på duk signerad (hus och bergstoppar) 74,5x60,5cm. M13
SlutprisInga bud
Avslutad
Spökis flygskola Svartvitt foto flygplan 53x51cm. M14
18
Spökis flygskola Svartvitt foto flygplan 53x51cm. M14
Slutpris160 SEK
Avslutad
Igge Karlsson färglitografi signerad, daterad 60,5x78cm. M9
19
Igge Karlsson färglitografi signerad, daterad 60,5x78cm. M9
Slutpris50 SEK
Avslutad
Parti vinylskivor Stevie Wonder m.m. A165
20
Parti vinylskivor Stevie Wonder m.m. A165
Slutpris60 SEK
Avslutad
Olja på pannå signerad och daterad (landskap) 33x27cm. M20
22
Olja på pannå signerad och daterad (landskap) 33x27cm. M20
Slutpris50 SEK
Avslutad
Carl Stenshammar signerad oljemålning Morgondimma 57x48,5cm. M16
23
Carl Stenshammar signerad oljemålning Morgondimma 57x48,5cm. M16
SlutprisInga bud
Avslutad
Äldre skolplansch 75,5x59,5cm. M21
24
Äldre skolplansch 75,5x59,5cm. M21
Slutpris130 SEK
Avslutad
Äldre skolplansch 75,5x59,5cm. M22
25
Äldre skolplansch 75,5x59,5cm. M22
Slutpris130 SEK
Avslutad
2st Speglar rokokostil. M10
26
2st Speglar rokokostil. M10
Slutpris380 SEK
Avslutad
Kockums stekgryta. D6
27
Kockums stekgryta. D6
Slutpris260 SEK
Avslutad
Äldre skolplansch 75,5x59,5cm. M23
28
Äldre skolplansch 75,5x59,5cm. M23
Slutpris120 SEK
Avslutad
Äldre skolplansch 75,5x59,5cm. M24
29
Äldre skolplansch 75,5x59,5cm. M24
Slutpris260 SEK
Avslutad
Etsning (Jesus) 39,5cmx48,5cm. M17
30
Etsning (Jesus) 39,5cmx48,5cm. M17
SlutprisInga bud
Avslutad
Hacka / Korp. B236
31
Hacka / Korp. B236
Slutpris50 SEK
Avslutad
Prisfiske Svartvitt flygfoto 43x53cm. M15
21
Prisfiske Svartvitt flygfoto 43x53cm. M15
Slutpris60 SEK
Avslutad
Äldre skolplansch 75,5x59,5cm. M25
32
Äldre skolplansch 75,5x59,5cm. M25
Slutpris120 SEK
Avslutad
Äldre skolplansch 75,5x59,5cm. M26
33
Äldre skolplansch 75,5x59,5cm. M26
Slutpris160 SEK
Avslutad
Olja på pannå signerad (vattendrag) 41x33cm. M18
34
Olja på pannå signerad (vattendrag) 41x33cm. M18
SlutprisInga bud
Avslutad
VW Passat V6 4 motion -99 dragkrok.
2
VW Passat V6 4 motion -99 dragkrok.
Slutpris6 750 SEK
Avslutad
Äldre skolplansch 75,5x59,5cm. M27
35
Äldre skolplansch 75,5x59,5cm. M27
Slutpris160 SEK
Avslutad
Lodstrykjärn mässing. C2
36
Lodstrykjärn mässing. C2
Slutpris110 SEK
Avslutad
Parti vinylskivor Whitesnake Scorpions m.m. A166
37
Parti vinylskivor Whitesnake Scorpions m.m. A166
Slutpris1 100 SEK
Avslutad
Trätavla Jämtland Härjedalen. M28
38
Trätavla Jämtland Härjedalen. M28
Slutpris180 SEK
Avslutad
Folke Uppgren olja på pannå signerad (landskap) 63x72cm. M29
39
Folke Uppgren olja på pannå signerad (landskap) 63x72cm. M29
SlutprisInga bud
Avslutad
Maria Lagerborg signerad färglitografi 53x43cm. M19
40
Maria Lagerborg signerad färglitografi 53x43cm. M19
Slutpris50 SEK
Avslutad
Grensax och besman. B237
41
Grensax och besman. B237
Slutpris50 SEK
Avslutad
Signerad olja på duk (brygga/båtar) 60x80cm. M30
42
Signerad olja på duk (brygga/båtar) 60x80cm. M30
SlutprisInga bud
Avslutad
Hugo Palmqvist olja på duk (frukstilleben) 77x47,5cm. M31
43
Hugo Palmqvist olja på duk (frukstilleben) 77x47,5cm. M31
SlutprisInga bud
Avslutad
Äldre mjöllåda. B6
44
Äldre mjöllåda. B6
Slutpris170 SEK
Avslutad
Märklin 4018 vagn till rälsbuss DB 995 522-0. A3
45
Märklin 4018 vagn till rälsbuss DB 995 522-0. A3
Slutpris240 SEK
Avslutad
Nils Sture olja på duk signerad (vattendrag/landskap) 64x48cm. M32
46
Nils Sture olja på duk signerad (vattendrag/landskap) 64x48cm. M32
Slutpris50 SEK
Avslutad
Tryck (ängel) 45,5x55,5cm. M33
47
Tryck (ängel) 45,5x55,5cm. M33
Slutpris170 SEK
Avslutad
Behringer U-Control UMX610 MIDI keyboard. B7
48
Behringer U-Control UMX610 MIDI keyboard. B7
Slutpris725 SEK
Kontakt

Jämtloppan, PO Pålsson AB
556876-0879

Förläggarvägen 14

83499 Tandsbyn

0702138083

info@jamtloppan.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.