2024-10-27 Webauktion Tandsbyn Jämtland

Volvo FL614, Instrument, LP-skivor, hästsaker, keramik mm mm.

Nu är alla objekt ute

Visning Lördag 2024-10-26 kl09:00-10:00.

Extra öppet för utlämning av varor V44.

Avslutad
Cypréa klocka med ask. A460
387
Cypréa klocka med ask. A460
Slutpris50 SEK
Avslutad
Lizzie Olsson Arle signerad färglitografi "Resa i Medvind" 46x38,5cm. M25
388
SlutprisInga bud
Avslutad
Theddy Skog signerad etsning "Kattgränd"45,5x37,5cm. M26
389
Slutpris50 SEK
Avslutad
Korg askkoppar m.m. A461
390
Korg askkoppar m.m. A461
SlutprisInga bud
Avslutad
Militärt verktygsfodral. A364
391
Militärt verktygsfodral. A364
Slutpris50 SEK
Avslutad
Mora isborr. B337
392
Mora isborr. B337
Slutpris80 SEK
Avslutad
Fyndlåda fat kannor skålar m.m. B338
393
Slutpris50 SEK
Avslutad
Militär verktygsväska/skidreparationsväska. A365
394
Slutpris90 SEK
Avslutad
Medaljer silversked klistermärken m.m. A462
395
Slutpris60 SEK
Avslutad
Askfat blå Italy. G4/
396
Askfat blå Italy. G4/
Slutpris4 SEK
Avslutad
Skål på fot glas med rosa kant. G10
397
Slutpris160 SEK
Avslutad
Liljeholmens kanalljus koppar fat skål m.m. A463
398
SlutprisInga bud
Avslutad
Militär verktygsväska. A366
399
Militär verktygsväska. A366
Slutpris50 SEK
Avslutad
Fyndlåda bakformar råkostkvarn termos m.m. B339
400
Slutpris60 SEK
Avslutad
Militärt regnskydd. B331
365
Militärt regnskydd. B331
Slutpris550 SEK
Avslutad
Ullmatta blå. B340
401
Ullmatta blå. B340
Slutpris1 000 SEK
Avslutad
Pälsmössa/vintermössa m/59. A367
402
Slutpris70 SEK
Avslutad
Klockdelar i låda. A464
403
Klockdelar i låda. A464
SlutprisInga bud
Avslutad
Theddy Skog signerad etsning "Pelikan, Slussen" 42,5x35,5cm. M27
404
Slutpris80 SEK
Avslutad
Uno Stallarholm signerad etsning (brovalv, Florens) 45x35cm. M28
405
SlutprisInga bud
Avslutad
Fältmössa m/59 1989. A368
407
Fältmössa m/59 1989. A368
Slutpris50 SEK
Avslutad
Äldre dockvagn. B341
408
Äldre dockvagn. B341
Slutpris60 SEK
Avslutad
Golvurna/vas gips. B342
409
Golvurna/vas gips. B342
Slutpris50 SEK
Avslutad
Flygmössa m/1930. A369
410
Flygmössa m/1930. A369
Slutpris120 SEK
Avslutad
Frimärken stämplade Sverige USA. A466
411
SlutprisInga bud
Avslutad
Signerad akvarell (sittande kvinna) 19x38cm. M37
412
SlutprisInga bud
Avslutad
ABU Admiral Special 8 med ABU Cardinal 355 Fiskerulle. D10
413
Slutpris120 SEK
Avslutad
Frimärken stämplade Irland Nederländerna Spanien m.m. A467
414
SlutprisInga bud
Avslutad
Defa motorvärmarkabel. D105
415
Defa motorvärmarkabel. D105
Slutpris120 SEK
Avslutad
Taklampa glas vit. B343
417
Taklampa glas vit. B343
SlutprisInga bud
Avslutad
20st Fiskedrag ABU Reflex Rödins m.m. A465
406
Slutpris240 SEK
Avslutad
Frimärken stämplade Kanada Finland Indien m.m. A468
419
SlutprisInga bud
Avslutad
Glasskål på fot blå. G11
420
Glasskål på fot blå. G11
Slutpris180 SEK
Avslutad
Jean Skoglund signerad etsning "Vårbäcken" 34x43cm. M29
421
SlutprisInga bud
Avslutad
Frimärken stämplade USA Tyskland Polen m.m. A469
422
SlutprisInga bud
Avslutad
2st Besman. B345
423
2st Besman. B345
SlutprisInga bud
Avslutad
Äldre Orion cykelpump. B346
424
Äldre Orion cykelpump. B346
Slutpris60 SEK
Avslutad
Frimärken stämplade Sverige USA m.m. A470
425
SlutprisInga bud
Avslutad
Signerad etsning "Fjällgatan"41,5x33cm. M30
426
SlutprisInga bud
Avslutad
Ski-Doo Summit 583 1994. B41
427
Ski-Doo Summit 583 1994. B41
Slutpris1 050 SEK
Avslutad
6st Reijmyre Vinranka vinglas. G71
416
Slutpris150 SEK
Avslutad
Frimärken stämplade Australien Cypern Grekland m.m. A471
428
SlutprisInga bud
Avslutad
Mora isborr.
429
Mora isborr.
SlutprisInga bud
Avslutad
Väggklocka/väggpendyl. B344
418
Väggklocka/väggpendyl. B344
Slutpris650 SEK
Avslutad
Spiralkabel släpvagn 13(10) polig med  13/7 adapter. D117
430
Slutpris100 SEK
Avslutad
Spegel med blått glas. B348
431
Spegel med blått glas. B348
Slutpris280 SEK
Avslutad
Frimärken stämplade Sverige Frankrike Tyskland m.m. A472
432
SlutprisInga bud
Avslutad
Osram Elisabet el-ljusstake med låda. D29
433
Slutpris550 SEK