2024-10-27 Webauktion Tandsbyn Jämtland

Volvo FL614, Instrument, LP-skivor, hästsaker, keramik mm mm.

Nu är alla objekt ute


Visning Lördag 2024-10-26 kl09:00-10:00.

Extra öppet för utlämning av varor V44.

Måndag - Torsdag 10:00-17.30

Fredag 08.00-16.00

Övriga tider se https://www.jamtloppan.se/sv-SE/oppettider(Kontakt/öppettider).

2024-10-27 Webauktion Tandsbyn Jämtland
Avslutad
Äldre mynt. A446
340
Äldre mynt. A446
Slutpris300 SEK
Avslutad
Fotogenlampa färgat glas. G58
341
Fotogenlampa färgat glas. G58
Slutpris280 SEK
Avslutad
Jens Peter Helge Hansen signerad litografi 49x36cm. M22
342
Jens Peter Helge Hansen signerad litografi 49x36cm. M22
Slutpris70 SEK
Avslutad
Frimärken stämplade Nordiska Museet 100år m.m. A447
343
Frimärken stämplade Nordiska Museet 100år m.m. A447
SlutprisInga bud
Avslutad
Matta grå. B324
344
Matta grå. B324
Slutpris110 SEK
Avslutad
Wiggler Trolling fiskespö. G80
345
Wiggler Trolling fiskespö. G80
Slutpris60 SEK
Avslutad
Äldre frimärken stämplade. A448
347
Äldre frimärken stämplade. A448
SlutprisInga bud
Avslutad
Thomann E-Guitar Gigbag Elite väska för elgitarr. B110
348
Thomann E-Guitar Gigbag Elite väska för elgitarr. B110
Slutpris160 SEK
Avslutad
Brännarrör till fotogenlampa. G60
349
Brännarrör till fotogenlampa. G60
Slutpris80 SEK
Avslutad
Äldre frimärken stämplade. A449
350
Äldre frimärken stämplade. A449
SlutprisInga bud
Avslutad
Vapenrock m/39-58 hemvärnet. B326
351
Vapenrock m/39-58 hemvärnet. B326
Slutpris120 SEK
Avslutad
Vapenrock/vindrock m/59. B327
352
Vapenrock/vindrock m/59. B327
Slutpris100 SEK
Avslutad
Fender hardcase/väska till elgitarr. B109
329
Fender hardcase/väska till elgitarr. B109
Slutpris1 300 SEK
Avslutad
Äldre frimärken stämplade. A450
353
Äldre frimärken stämplade. A450
SlutprisInga bud
Avslutad
Brännarrör till fotogenlampa. G61
354
Brännarrör till fotogenlampa. G61
Slutpris110 SEK
Avslutad
ABU fiskespö med ABU-Matic 75 fiskerulle. D9
355
ABU fiskespö med ABU-Matic 75 fiskerulle. D9
Slutpris190 SEK
Avslutad
Bugera G20 Infinium förstärkare. B111
308
Bugera G20 Infinium förstärkare. B111
Slutpris1 600 SEK
Avslutad
Äldre frimärken stämplade. A451
356
Äldre frimärken stämplade. A451
SlutprisInga bud
Avslutad
Vindrock m/59. B328
357
Vindrock m/59. B328
Slutpris90 SEK
Avslutad
2st Äldre vevtelefoner. B325
346
2st Äldre vevtelefoner. B325
Slutpris70 SEK
Avslutad
Kappa m/1939 Hemvärnet. B329
358
Kappa m/1939 Hemvärnet. B329
Slutpris925 SEK
Avslutad
Frimärken stämplade. A452
359
Frimärken stämplade. A452
SlutprisInga bud
Avslutad
Sabel. M59
361
Sabel. M59
Slutpris750 SEK
Avslutad
Frimärken stämplade. A453
363
Frimärken stämplade. A453
SlutprisInga bud
Avslutad
Vindrock m/59. B330
364
Vindrock m/59. B330
Slutpris110 SEK
Avslutad
Frimärken stämplade. A454
366
Frimärken stämplade. A454
SlutprisInga bud
Avslutad
Brännarrör till fotogenlampa. G63
367
Brännarrör till fotogenlampa. G63
Slutpris100 SEK
Avslutad
Yamaha PSR-8000 Keyboard. B91
368
Yamaha PSR-8000 Keyboard. B91
Slutpris675 SEK
Avslutad
Frimärken stämplade 455
369
Frimärken stämplade 455
SlutprisInga bud
Avslutad
Yamaha skoteroverall från 1978. B322
370
Yamaha skoteroverall från 1978. B322
Slutpris50 SEK
Avslutad
Äldre frimärken stämplade Sverige Finland m.m. A360
371
Äldre frimärken stämplade Sverige Finland m.m. A360
SlutprisInga bud
Avslutad
Vas grönt och rosa glas. G9
360
Vas grönt och rosa glas. G9
Slutpris460 SEK
Avslutad
Frimärken stämplade. A456
372
Frimärken stämplade. A456
SlutprisInga bud
Avslutad
Ernst Hällgren signerad etsning "Gårds Interiör" 39x49cm. M23
373
Ernst Hällgren signerad etsning "Gårds Interiör" 39x49cm. M23
SlutprisInga bud
Avslutad
Brännarrör till fotogenlampa. G62
362
Brännarrör till fotogenlampa. G62
Slutpris220 SEK
Avslutad
Signerad etsning (äldre gata)35x48,5cm. M24
374
Signerad etsning (äldre gata)35x48,5cm. M24
SlutprisInga bud
Avslutad
Longines klockask. A457
375
Longines klockask. A457
Slutpris180 SEK
Avslutad
Fish Inter fångstnät. B333
376
Fish Inter fångstnät. B333
SlutprisInga bud
Avslutad
Defa motorvärmarkabel. D104
377
Defa motorvärmarkabel. D104
Slutpris100 SEK
Avslutad
Calix motorvärmarkabel. D108
378
Calix motorvärmarkabel. D108
Slutpris130 SEK
Avslutad
2st Läderhattar. A458
379
2st Läderhattar. A458
Slutpris60 SEK
Avslutad
Göran Boström litografi 53,5x42cm. M9
380
Göran Boström litografi 53,5x42cm. M9
Slutpris60 SEK
Avslutad
Målning signerad (blomma?) 43x53cm. M10
381
Målning signerad (blomma?) 43x53cm. M10
SlutprisInga bud
Avslutad
9st Askar Pierre Cardin Hovjuvelerare Hallberg m.m. A459
382
9st Askar Pierre Cardin Hovjuvelerare Hallberg m.m. A459
SlutprisInga bud
Avslutad
Hjälmdok. A362
383
Hjälmdok. A362
Slutpris50 SEK
Avslutad
Origo campingbord med pall hopfällbara. B335
384
Origo campingbord med pall hopfällbara. B335
Slutpris60 SEK
Avslutad
Pianopall Snurrpall. B336
385
Pianopall Snurrpall. B336
Slutpris360 SEK
Avslutad
Militärt verktygsfodral verktyg m.m. A363
386
Militärt verktygsfodral verktyg m.m. A363
Slutpris110 SEK
Kontakt

Jämtloppan, PO Pålsson AB
556876-0879

Förläggarvägen 14

83499 Tandsbyn

0702138083

info@jamtloppan.se

Följ oss

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.