2024-10-27 Webauktion Tandsbyn Jämtland
Volvo FL614, Instrument, LP-skivor, hästsaker, keramik mm mm.
Nu är alla objekt ute
Visning Lördag 2024-10-26 kl09:00-10:00.
Extra öppet för utlämning av varor V44.
340
Äldre mynt. A446
Slutpris300 SEK
341
Fotogenlampa färgat glas. G58
Slutpris280 SEK
342
Jens Peter Helge Hansen signerad litografi 49x36cm. M22
Slutpris70 SEK
343
Frimärken stämplade Nordiska Museet 100år m.m. A447
SlutprisInga bud
344
Matta grå. B324
Slutpris110 SEK
345
Wiggler Trolling fiskespö. G80
Slutpris60 SEK
347
Äldre frimärken stämplade. A448
SlutprisInga bud
348
Thomann E-Guitar Gigbag Elite väska för elgitarr. B110
Slutpris160 SEK
349
Brännarrör till fotogenlampa. G60
Slutpris80 SEK
350
Äldre frimärken stämplade. A449
SlutprisInga bud
351
Vapenrock m/39-58 hemvärnet. B326
Slutpris120 SEK
352
Vapenrock/vindrock m/59. B327
Slutpris100 SEK
329
Fender hardcase/väska till elgitarr. B109
Slutpris1 300 SEK
353
Äldre frimärken stämplade. A450
SlutprisInga bud
354
Brännarrör till fotogenlampa. G61
Slutpris110 SEK
355
ABU fiskespö med ABU-Matic 75 fiskerulle. D9
Slutpris190 SEK
308
Bugera G20 Infinium förstärkare. B111
Slutpris1 600 SEK
356
Äldre frimärken stämplade. A451
SlutprisInga bud
357
Vindrock m/59. B328
Slutpris90 SEK
346
2st Äldre vevtelefoner. B325
Slutpris70 SEK
358
Kappa m/1939 Hemvärnet. B329
Slutpris925 SEK
359
Frimärken stämplade. A452
SlutprisInga bud
361
Sabel. M59
Slutpris750 SEK
363
Frimärken stämplade. A453
SlutprisInga bud
364
Vindrock m/59. B330
Slutpris110 SEK
366
Frimärken stämplade. A454
SlutprisInga bud
367
Brännarrör till fotogenlampa. G63
Slutpris100 SEK
368
Yamaha PSR-8000 Keyboard. B91
Slutpris675 SEK
369
Frimärken stämplade 455
SlutprisInga bud
370
Yamaha skoteroverall från 1978. B322
Slutpris50 SEK
371
Äldre frimärken stämplade Sverige Finland m.m. A360
SlutprisInga bud
360
Vas grönt och rosa glas. G9
Slutpris460 SEK
372
Frimärken stämplade. A456
SlutprisInga bud
373
Ernst Hällgren signerad etsning "Gårds Interiör" 39x49cm. M23
SlutprisInga bud
362
Brännarrör till fotogenlampa. G62
Slutpris220 SEK
374
Signerad etsning (äldre gata)35x48,5cm. M24
SlutprisInga bud
375
Longines klockask. A457
Slutpris180 SEK
376
Fish Inter fångstnät. B333
SlutprisInga bud
377
Defa motorvärmarkabel. D104
Slutpris100 SEK
378
Calix motorvärmarkabel. D108
Slutpris130 SEK
379
2st Läderhattar. A458
Slutpris60 SEK
380
Göran Boström litografi 53,5x42cm. M9
Slutpris60 SEK
381
Målning signerad (blomma?) 43x53cm. M10
SlutprisInga bud
382
9st Askar Pierre Cardin Hovjuvelerare Hallberg m.m. A459
SlutprisInga bud
383
Hjälmdok. A362
Slutpris50 SEK
384
Origo campingbord med pall hopfällbara. B335
Slutpris60 SEK
385
Pianopall Snurrpall. B336
Slutpris360 SEK
386
Militärt verktygsfodral verktyg m.m. A363
Slutpris110 SEK